איפור ערב

אמנם את לא כלה, אבל אם בחרת ללכת לאשת מקצוע שתאפר אותך סימן שרצית להרגיש ולהראות מיוחדת ביום האירוע. אז איך תבחרי אשת מקצוע מתאימה? אני ממליצה לבחור אשת מקצוע שראית עבודות שלה וקראת המלצות והתחברת מאוד לקו שלה. ניסיון של טלויזיה ומגאזינים רצוי מאוד כך שתראי יפה בצילומי הסטילס והוידאו.  הקריטריונים הללו מאפשרים לך להוריד את הלחץ ובעזרת שיחה מקדימה ניתן להרגיש אם יש חיבור ואשת המקצוע מתאימה. ביום האירוע חשוב לעבוד יחד עם אשת המקצוע בשיתוף מראה.

בחירת האיפור צריכה להיות בהתאמה לצבע שיערך, העיניים, השמלה וכמובן האישיות שלך. זאת אומרת, אם בחרת ללבוש שמלה אדומה, לא מומלץ לתת דגש רב על צבעים באיפור. הבחירה תהיה איפור נקי עם אייליינר ואודם אדום או טבעי או עיניים מודגשות במראה מעושן שחור ועיניים מאופרות בצורה טבעית, אבל לא צבעים כגון סגולים, חומים וכו׳. מומלץ לאורך התהליך להתמקד בהתאמת האיפור לפרמטרים שציינתי אבל גם למה שאת אוהבת ומתחברת כדי שתוכלי להרגיש נוח עם האיפור ותחייכי כל הערב.

דגש נוסף לאיפור ערב הוא שברגע שמבליטים עיניים השפתיים תמיד יהיו רגועות מבחינת צבע. כנ״ל כאשר רוצים לתת דגש בשפתיים העיניים יהיו עדינות מבחינת גוונים, אבל את הדגש ניתן לתת עם אייליינר משוך יפה ותוספת ריסים אם אוהבים.

עיצוב שיער ואיפור עינב בר

עיצוב שיער ואיפור עינב בר

עיצוב שיער ואיפור לאירוע

איפור ערב