ביקור בסטודיו בית של כלות

יום החתונה הוא אחד הימים המרגשים ביותר, וכדי שיעבור גם כחוויה נעימה ומתוקה יש חשיבות גדולה לסביבת ההתארגנות ולשלבים שלפני החתונה עצמה.

כמי שמעצבת שיער ומאפרת כלות למעלה מאחת עשרה שנים, היה לי חשוב לייצר לכלות שלי את אותה סביבה נעימה, שבה הן יכולות להרגיש בטוחות גם שהן בידיים טובות וגם שביום ההתארגנות יהיו להן את התנאים הטובים ביותר להתארגן ליום המרגש, ולכן הקמתי את סטודיו ״בית של כלות״.

הסטודיו הוא למעשה כמו סלון כלות בתוך בית עם היתרונות של שניהם, כך שיש בו מצד אחד את כל התנאים והאיבזור הנחוץ לכלה כדי להתארגן: החל מחדר האיפור המקצועי והמואר, האיפור והאקססוריז שכל כלה צריכה, ומצד שני האוירה היא ביתית, אינטימית ואישית – כך שמי שנמצא בסטודיו הוא רק אני, הכלה והמלוות שהיא בוחרת שיהיו איתה ביום המרגש.  מבחינתי היה חשוב מאוד שתהליך ההתארגנות של הכלות שלי יהיה נעים ורגוע, ולא יתן הרגשה המונית כמו שקורה לעיתים בסלוני כלות.

בנוסף לכך שהאוירה בסטודיו היא נעימה ומלווה במוזיקה מרגיעה, קפה ופינוקים, הסטודיו עצמו הוא לוקיישן מעולה לצילומים ומרבית הכלות שלי מנצלות את הגינה המקסימה והמטופחת לצילומי המפגש עם החתן, וכמובן לצילומי אוירה מדהימים עם מגוון האקססוריז ופריטי הוינטאג׳ המעטרים את הסטודיו.

כמי שהתחתנה לא מזמן, החלום שלי היה להתארגן בסטודיו שלי וכך עשיתי. האוירה היתה מדהימה וזו חוויה שאני ממליצה לכל אחת ואחת מכן ומזמינה אתכן להתארגן אצלי בסטודיו ביום החתונה.

מזל טוב,
עינב בר

בית של כלות עינב ברבית של כלות עינב ברעיצוב שיער ואיפור כלות עינב בר עיצוב שיער ואיפור כלות עינב בר

עיצוב שיער ואיפור כלות עינב ברעיצוב שיער ואיפור כלות עינב ברעיצוב שיער ואיפור כלות עינב בראיפור כלות עינב בר איפור כלות עינב בר

צילום – ליטל מרדכי
שמלת כלה – יאקי רביד
זר לשיער – איה בן פורת
הפקת מכופתרות